Klub LSO

zniżka: -30% na cały asortyment
Subway Kielce, Galeria Echo
Kielce, ul. Świętokrzyska 20
Subway to franczyzowe bary szybkiej obsługi, które oferują kanapki, sałatki oraz wrapy.
PIZZERIA "KRYSTYNA"
zniżka: -30% na cały asortyment
Pizzeria "Krystyna"
Kielce, ul. Sandomierska 39a
Pizzeria "Krystyna" to rodzinna firma działająca od 1983 roku. Lokal oferuje pizzę włoską i tradycyjną.
SZKOŁA JAZDY ENIGMA
zniżka: -100 zł na kurs prawa jazdy dowolnej kategorii oraz pakiet materiałów do nauki przepisów ruchu drogowego wraz z testami egzaminacyjnymi
Szkoła Jazdy ENIGMA
Kielce, ul. Paderewskiego 14

Szkoła Jazdy ENIGMA jest jedną z najstarszych w Kielcach szkół nauki jazdy, ponieważ działa nieprzerwanie od 1991 roku. Szkoła organizuje kursy na prawo jazdy kategorii A, A1, A2, AM, B, B1, B+E, C, C+E. Dodatkowo oferowany jest kurs prawa jazdy kat. B w pojeździe z automatyczną skrzynią biegów oraz kurs dla osób niepełnosprawnych w samochodzie specjalnie do tego przystosowanym. Dodatkowo ENIGMA oferuje kursy ADR, kursy na kwalifikacje zawodowe oraz na kwalifikację wstępną, przyspieszoną i uzupełniającą, a także szkolenia okresowe.

www: enigma.kielce.pl
facebook: fb.com/ENIGMAKielce
SKLEP PAPIERNICZY ATOM
zniżka: -10% na cały asotyment
Sklep papierniczy Atom
Kielce, ul. Paderewskiego 18

ATOM rozpoczął działalność w 2008 roku. Jest liderem regionalnym w sprzedaży artykułów szkolnych, papierniczych i biurowych – z szerokim wyborem pieczątek wykonywanych techniką laserową oraz usługami z zakresu poligrafii.

www: skleppapierniczykielce.pl
facebook: fb.com/atomsklep
BAWIALNIA BAJKOWA KRAINA
zniżka: wejście godzinne: 8 zł, wejście bez limitu czasu: 10 zł
Bawialnia Bajkowa Kraina
Kielce, ul. Strasza 30

Bajkowa Kraina jest to nowoczesna całoroczna sala zabaw zlokalizowana na kieleckim os. Kochanowskiego. W ofercie: zabawa w sali zabaw, zamykanie w bańce mydlanej, deszcz baniek mydlanych, spotkanie z Myszką Miki, pamiątkowe zdjęcia, konkursy z nagrodami.

www: bajkowa-kraina.eu
facebook: fb.com/BajkowaKrainaKielce
HURTOWNIA ŚW. JÓZEFA
zniżka: -15% na cały asortyment
Hurtownia Św. Józefa
Kielce, ul. Turystyczna 1a

Hurtownia Św. Józefa oferuje szeroki asortyment liturgiczny wraz z dewocjonaliami w niskich cenach, chcąc pomóc w pracy i kulcie religijnym kapłanom, zakonnikom, zakonnicom, ministrantom oraz ludziom świeckim.

www: liturgiczny.pl
facebook: fb.com/sklepliturgiczny
KLERUS - PRODUCENT SZAT LITURGICZNYCH
zniżka: -10% na cały asortyment
Klerus.pl
Kielce, ul. Wiejska 1

Klerus to producent szat liturgicznych, który oferuje szeroki asortyment odzieży kapłańskiej oraz stroje liturgiczne z wysokiej jakości tkanin, które wyróżnia wysoka precyzja wykonania, dbałość o detale i wykończenia a także bogate wzornictwo.

www: klerus.pl
facebook: fb.com/klerus
"SKWAREK" - GRILL BAR
zniżka: -10% na cały asortyment
"Skwarek" Grill - Bar
Kielce, al. IX Wieków Kielc 33

Skwarek oferuje pyszne i nieskomplikowane potrawy, takie jak: boczek, karczek, golonka, kaszanka, kiełbasa, żeberka. Wszystkie mięsa są wcześniej marynowane w celu wyciągnięcia smaku i soczystości mięsa.

www: grill-bar-skwarek.eatbu.com
facebook: fb.com/grillbarskwarek
GOLA OPTYK
zniżka: -10% na cały asortyment oraz darmowe badanie wzroku
Gola Optyk
Kielce, ul. Wspólna 1

Gola Optyk oferuje profesjonalne badanie ostrości widzenia, konsultacje optometryczne oraz dobór opraw i szkieł okularowych.

www: golaoptyk.pl
facebook: fb.com/golaoptyk
zniżki oferowane na terenie powiatu kieleckiego

Powiat Kielecki

BASEN CENTRUM SPORTOWO-REKREACYJNEGO OLIMPIC
Centrum Sportowo-Rekreacyjne Olimpic
Strawczynek, ul. Turystyczna 6

CSR Olimpic w Stawarczyku oferuje aktywne spędzanie wolnego czasu poprzez sporty wodne. Pełnowymiarowy basen sportowy oraz basen rekreacyjny i liczne atrakcje wodne sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla samotnych pływaków, jak i rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół. Oprócz basenów można skorzystać ze zjeżdżalni, brodzika, jakuzzi oraz sauny suchej i łaźni parowej.

www: olimpicstrawczyn.pl
facebook: fb.com/olimpic.strawczyn
zniżki oferowane na terenie powiatu buskiego

Powiat Buski

PŁYWALNIA MIEJSKA W BUSKU-ZDROJU
Pływalnia Miejska
Busko-Zdrój, ul. Grotta 3A

Pływalnia Miejska w Busku-Zdroju im. Stefana Komendy zaprasza do korzystania z basenu o wymiarach 25x12,5m, głębokości od 1,2 do 1,8 m oraz z wielu atrakcji, m.in. zjeżdżalni o długości 65 m z pomiarem czasu wjazdu, zbiornika rekreacyjnego o głębokości 90 cm z dwoma panelami do masażu karku, gejzerem powietrznym, ławką z masażami, fontanną typu "grzybek" oraz brodzikiem dla dzieci. Na terenie Pływalni znajduje się bezpłatny parking na około 90 miejsc.

www: busko.travel
facebook: fb.com/plywalniabusko
zniżki oferowane na terenie powiatu miechowskiego

Powiat Miechowski

BASEN HOTELU "PLANETA" W CHARSZNICY
Hotel "Planeta"
Charsznica, ul. Żarnowiecka 45a

Restauracja i Hotel "Planeta" w Charsznicy to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy. Obiekt znajduje się zaledwie 40 km od Krakowa i Olkusza. Na gości czeka 70 pokoi hotelowych oraz wiele atrakcji: basen, sauna, jacuzzi, zaś w sezonie letnim basen zewnętrzny, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej oraz dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci. Dodatkowo hotel organizuje spływy kajakowe, wyjazdy na wyciąg narciarski, dyskoteki, wieczory przy grillu, a także grę w tenisa stołowego, czy w bilard.

www: hotel-planeta.pl
facebook: fb.com/RestauracjaIHotelPlaneta

Duszpasterstwo LSO Diecezji Kieleckiej dla ministrantów tworzy nową inicjatywę pozwalająca korzystać ze zniżek.

“Klub LSO” to grupa skupiająca ministrantów (legitymujących się plastikową legitymacją LSO) uprawniającą do zniżek w różnych firmach i instytucjach na terenie całej diecezji.