Wakacje

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypoczynku wakacyjnego 🙂
 

Podobnie jak w ubiegłych latach organizowany jest letni wypoczynek dla służby liturgicznej naszej diecezji (ministranci, lektorzy i schole). W tym roku zapraszamy do udziału w wakacyjnym wypoczynku nad morzem do Władysławowa.

Miejsce: Ośrodek Wczasowy: Willa Komandorska ,84-120 Władysławowo , Męczenników Wielkiej Wsi 4. Ośrodek jest położony w odległości 850 m od morza, droga prowadzi przez teren nadmorskiego parku.

Wyjazd: 4 lipca 2018r.  godz. 20.00 (parking przy stadionie Korona Kielce, ul. Ściegiennego 8) do 15 lipca 2018r. (powrót do Kielc w godzinach porannych).

 Koszt wypoczynku wynosi 950 zł od uczestnika i obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie (3 posiłki), zwiedzanie okolicznych miejscowości, wycieczka do Trójmiasta, rejs statkiem, ubezpieczenie oraz przejazd autokarami do Władysławowa i z powrotem. Turnusy prowadzi wyspecjalizowana kadra opiekunów oraz ratownik wodny.

Chęć wyjazdu należy zgłosić do ks. Mariusza Kałki następnie pobrać karty kwalifikacyjne uczestników wypoczynku (można pobrać klikając na znaczek obok (Kliknij na mnie 🙂 ) lub w Kurii. Przy pobraniu karty należy wpłacić zaliczkę 300 złotych na konto podane na stronie ministranckiej z dopiskiem: Morze 2018, imię i nazwisko osoby jadącej. Ostateczny termin składania wypełnionych kart mija 1 czerwca 2018 roku!!! Karty należy dostarczyć do Kurii Diecezjalnej w Kielcach. Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy księży proboszczów, księży opiekunów służby liturgicznej, katechetów o zainteresowanie służby liturgicznej tą propozycją. Jeśli to możliwe prosimy poinformować rodziców w ogłoszeniach parafialnych. Szczegółowe informacje można uzyskać u Diecezjalnego Moderatora Duszpasterstwa Służby Liturgicznej.

Kontakt:

ks. Mariusz Kałka – Diecezjalny Duszpasterz LSO diecezji kielceckiej

mail: mariusz.kalka@gmail.com, tel.: 793770020